ERTEERTE - Tam Hizmet Reklam Ajansı

Biz kimiz?

Biz kimiz?

1900'lü yılların başından bugüne, sanat ve tasarımın farklı disiplinlerinde uzmanlaşan bir ailenin, nesilden nesile aktardığı bilgi ve deneyimlerin ışığında 1978 yılında kurulan Erte, tasarım odaklı bir tanıtım firmasıdır. Faaliyetlerini 35 yıldır ilk günkü heyecanını koruyarak sürdüren Erte, genç ve dinamik ekibiyle, sektörün her alanındaki yenilikleri hizmetlerine katarak iş ortaklarına sunuyor.

Bize göre tanıtım faaliyetleri, firmalar ve markalar ile hedef kitleleri arasında bağ kuran, geliştiren ve mesajlar ileten pazarlama iletişimi bileşenlerinden oluşur. Hedef kitlede; haberdar olma, anlama, beğenme, satın alma ve sadakat gibi duygu ve eylemleri harekete geçirir, yani başka bir deyişle bir markanın hayatiyetidir.

Erte'nin sektördeki farkı ve başarısı, tasarımındaki fikirlerde gizlidir. Amaca yönelik, doğru, özgün ve estetik bu fikirler ise taşıdıkları mesajları başarılı tasarımlarla amacına ulaştırırlar. İsim benzerliğimiz kadar mesleki fikirlerimize de ilham veren ünlü tasarımcı Erte'ye göre bir tanıtım 3 ilke ile başarıya ulaşır; fonksiyon, konstrüksiyon ve proporsiyon. Fonksiyon, markayı hedefe taşıyacak, hedef kitleye fayda sağlayacak, işlevselliği sağlayan ilk tanıtım bileşeni; konstrüksiyon, tanıtım faaliyetlerinin temel yapısını doğru kurmak için; bilgi, deneyim ve yetenek gerektiren ikinci bileşen; proporsiyon ise, zihinlerde doğru, etkili, kalıcı ve satın alma cesareti veren estetik tanıtım değerlerini taşıyan sonuncu tanıtım bileşenidir. İyi fikirleri evrensel ilkeler ile kusursuz bir biçimde sentezleyen tanıtımlar, çağı yakalayarak markaları başarıya ulaştırırlar.

Tasarım, tanıtımın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle yaptığımız bütün işlerde, bulunan yaratıcı fikrin kitleler tarafından fark edilmesi için tasarımın gücünden sonuna kadar faydalanırız. Bizim yaratıcılık alanındaki genel stratejimiz, yaptığımız her işte hakkında konuşulan projeler yaratmak ve hizmet verdiğimiz markalar için pozitif izlenim bırakmaktır. Bu strateji ışığında dikkat ettiğimiz en önemli unsur mesaj yoğunluğu içinde fark yaratmak. Asıl reklam fikrinin, fark yaratmaktan geçtiğine olan inancımız ile, sıradanlığın dışında, özgün işlere imza atmaya devam ediyoruz.


''Kurumsal yapıdan pazarlama hedeflerine, sektörel konumdan rekabete, sizi amacınıza ulaştıracak tanıtım faaliyetleri için Erte'nin gücü ve sunduğu çözümlere güvenebilirsiniz.''+

YILLIK TECRÜBE

+

MUTLU MARKA

+

PROJE TESLİM

+

ÇALIŞAN

Biz kimiz?
Biz kimiz?
Biz kimiz?
Biz kimiz?

Referanslar.